Rezydencja
Wintera

powstała w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku nad samą Motławą. Budynek znajduje się między rzeką a Targiem Maślanym, w sąsiedztwie historycznego zespołu zabudowy Gimnazjum Miejskiego oraz Bursy przy ul. Lastadia.

Rezydencja stanowi uzupełnienie zabudowy wschodniej pierzei Targu. Zaledwie 600 metrów dzieli ją od ulicy Długiej i Długiego Targu oraz skupionych wokół osi Drogi Królewskiej większości zabytków. Jest to serce Gdańska, z licznymi restauracjami, kawiarniami, pubami, Teatrem Szekspirowskim i Filharmonią Bałtycką na Ołowiance.

Niedaleko stąd do Europejskiego Centrum Solidarności, a także do kina czy galerii handlowych. Tutaj odbywają się festiwale teatralne, zloty żaglowców czy Jarmark Dominikański, impreza handlowo-kulturalna o ponad 750-letniej tradycji. Punkt jest dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami Gdańska. Ma bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, Szybka Kolej Miejska) oraz łatwy dojazd na lotnisko.

 
 

Mieć czas dla siebie

i spokojnie czerpać z codziennych przyjemności to niezły pomysł na życie.

Spontaniczne wyjście na spacer, spotkania z bliskimi, długie rozmowy z przyjaciółmi – jak to się stało, że ludziom zabrakło na nie czasu? Na szczęście Gdańsk ma w sobie coś takiego, co sprawia, że niekiedy życie toczy się tu wolniej. Mieszkając w odpowiednim miejscu, można odzyskać czas dla siebie. Prawdziwy luksus współczesności!

Przyjemnie jest świętować bez okazji, bez planu, bez pośpiechu. We właściwej oprawie można się poczuć naprawdę wyjątkowo. Kilka kroków od Rezydencji Wintera są miejsca, które wielu ludziom kojarzą się wyłącznie z urlopem. A może z udaną randką? Kiedy się tu mieszka, nie trzeba robić wielkich planów, by wyjątkowo miło spędzić czas. Wystarczy przejść się na spacer i poświęcić sobie więcej uwagi. Jest tyle do odkrycia!